Leader průmyslu v oblasti zdraví a Anti-Aging

Vital 3 - vitální trojka

Není žádným tajemstvím, že dnešní doba v mnoha ohledech zatěžuje naše zdraví. Environmentální toxiny, nedostatečný příjem vlákniny, nadbytek nízko-hodnotných potravin, nedostatek pohybu a životní styl naplněný negativním stresem, to vše má vliv na naše zdraví. 

V3 - „Vital 3“ - vitální trojka

Mnoho lidí si myslí a dělá si naději, že jeden jediný výživově-doplňkový produkt může zlepšit jejich zdraví. Ale pravda je, že cesta přes jeden produkt není optimální podporou schopností a možností našeho těla. Naše tělo funguje nejlépe, když všechny systémy pracují společně. Jedním slovem pouze celistvý přístup může přinést skutečné výsledky.

Zvláštní síla konceptu V3 od Synergy spočívá v jedinečném, vzájemně zharmonizovaném, působení Mistify, PhytoLife a ProArgi-9 Plus, které zejména v této kombinaci pomohou Vašemu tělu podporovat a zachovat vlastní zdraví. Volné radikály mohou totiž ovlivnit lidské buňky a kromě toho mohou vést k projevům předčasného stárnutí, tak jako k široké škále dalších diskutabilních negativních procesů odvíjejících se v lidském těle. Jsou schopny vyvolat nemoci jako je revmatismus, alergie, poškození krevních cév, Diabetes a v nejhorším případě také rakovinu. Ovlivnění skrze volné radikály se vyvíjí stále více a to s pomocí postupného znečišťování životního prostředí a stále se zvyšující kritické hodnoty expozice slunce.

Anketa

Který z produktů Vás zaujal?

Mistify (66) 60%

PhytoLife (Chlorophyll) (18) 16%

ProArgi-9 Plus (26) 24%

Celkový počet hlasů: 110

Vyhledávání

Copyright © 2009 SYNERGY leave a legacy. Všechna práva vyhrazena.